top of page

Piegāde un atgriešana

 

Piegādes informācija

Latvija: 1-3 darba dienas.

Eiropa: 5-10 darba dienas.

Pārējā pasaule: 10-21 darba dienas.

Visiem sūtījumiem ir izsekošanas informācija, kuru varat atrast mūsu e-pasta paziņojumā. Ja sūtījums kavējas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@regreener.com

Pirkumu atgriešanas noteikumi

Mēs ceram, ka jūs priecāsieties par mūsu produktu, taču, ja jūs neesat pilnībā apmierināts, zemāk ir mūsu atgriešanās noteikumi: 

Šī atgriešanas politika neietekmē likumā noteiktās tiesības, kas jums varētu būt saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, tostarp atcelt likumā noteiktās tiesības vai likumā noteikto garantiju.

Jūsu tiesības pārdomāt (atcelt pirkumu)

Saskaņā ar Patērētāju līgumu noteikumiem 14 dienu laikā no produkta saņemšanas dienas mums jāpaziņo, ja vēlaties atgriezt preci. Mums ir jāsaņem visi produkti, kurus jūs mums atgriežat 14 dienu laikā pēc tam, kad paziņojāt mums par nodomu atgriezt produktus. Pasūtījumiem, kas atcelti saskaņā ar šiem noteikumiem, ir tiesības saņemt kompensāciju par visām standarta pasta izdevumiem, ko esat samaksājis par pasūtījuma piegādi, bet jūs esat atbildīgs par visu pasta izdevumu apmaksu, kas radušies, atdodot mums produktus, kurus vēlaties atcelt. Produkti jums jāatgriež tādā stāvoklī, kādā jūs tos saņēmāt t.i. iepakojuma neskartību. Jūs zaudēsiet tiesības atgriezt preci, ja atplēsīsiet iepakojumu vai sabojāsiet to. Pēc produkta atgriešanas mēs to pārbaudam.

Kā veikt produkta atgriešanu

Nosūtiet mums e-pastu uz: info@regreener.com, lai paziņotu mums par savu vēlmi izmantot 14 dienu atcelšanas tiesības un atgriezt preci. Lūdzu, norādiet savu vārdu, mājas adresi, pasūtījuma datus un, ja iespējams, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Bojāts un kļūdains produkts

Ja uzskatāt, ka saņemtais produkts ir bojāts vai nesakrīt ar pasūtīto, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@regreener.com, un mēs jums paziņosim, kā atgriezt produktu.

Atmaksas

Atmaksa tiks veikta, tiklīdz būsim saņēmuši jūsu atgrieztos produktus. Atmaksa var ilgt līdz 10 darba dienām, un tā tiks ieskaitīta oriģinālajā kartē, ar kuru jūs veicāt maksājumu.

Atmaksas izņēmumi

Jūs nevarat atgriezt nevienu produktu, kuram ir bojāts iepakojums. Jums ir tiesības saprātīgi pārbaudīt produktu tāpat kā veikalā, taču jūs nevarat atgriezt lietotos produktus, ja vien tos neatdodat tāpēc, ka tie ir bojāti vai kļūdaini.

Kompānijas rekvizīti

SF 1 SIA, PVN reģ. No. LV40103685562, Traleru iela 2b, LV-1030, Rīga, Latvija

bottom of page