top of page
Apples_Kiwi_Cabbage_496445.jpg

Biežāk uzdotie jautājumi

KAS IR RE:GREENER

RE:GREENER ir patentēta procesa veidā pārstrādāts koksnes lignīns, kas ir īpaši bagāts ar fulvītskābi. Dabā lignīna sadalīšanās notiek garā procesā caur organikas kompostēšanos un mikrobioloģiskiem procesiem tūkstošiem gadu garā procesā, lai lignīni pārvērstos humīnskābē un fulvītskābē. Mums paveicās atrast un nokopēt Dabas procesu, veicot stipri ātrāku pārstrādes procesu.

KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS RE:GREENER

Intensīvās lauksaimniecības rezultātā, kas jau pamatos ir pārkāpusi dabas atveseļošanās un funkcionēšanas principus, pielietojot sintētiskos minerālmēslus un neļaujot zemei reģenerēties, auglīgā augsnes virskāta ir noplicināta un vairs nesatur pietiekamā daudzumā organiskās barības vielas un pats galvenais, dzīvas baktērijas. No kādreiz bijušajiem 8-10 % dzīvās organikas, šobrīd Latvijā varam runāt par vidēji 1,8%! Augsnes organiskā daļa, kas satur humīnvielas un fulvītskābes, ir iznīcinātas. Augsne vairs nespēj nodrošināt veselīgu vidi baktērijām, kā rezultātā augi tiek novājināti, nesaņemot pilnvērtīgas barības vielas savai eksistencei. Lielu “labumu” paveic paši saimnieki, patstāvīgi piebarojot un pat pārbarojot augus ar ķīmiskiem mēslojumiem, kas noved pie tā ka auga sakņu sistēma ir vāja, jo barības vielas tiek piegādātas no augšas, cenšoties pabarot pašu augu un neveidojot spēcīgu sakņu sistēmu, kas ir pamats jebkuram veselīgam augam, lai pat nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmē, tas spētu par sevi pastāvēt. 
Uzdodiet sev jautājumu: “ Kā mežā esošie augi spēj daudz labāk par mūsu dārzā aprūpētajiem mīluļiem, stāties pretī gan sliktajiem laika apstākļiem, gan izturēt sausuma periodus bez lielas laistīšanas, gan spēt turēties pretī dažādām slimībām?” 

KĀ DARBOJAS RE:GREENER

RE:GREENER veido saites ar augsnē sastopamajiem elementiem, palīdzot augiem tos vieglāk uzņemt. Šo procesu sauc par helāciju. Papildus tas uzlabo augsnes fizikālās īpašības, palīdzot pretoties augsnes erozijai, saglabājot tajā vairāk mitrumu, kā rezultātā radot labvēlīgu vidi mikrofloras attīstībai. 
RE:GREENER darbojas kā dabīga transportviela, kas nodrošina augu un augsnes vielmaiņas procesus un augsnē atrodamos mikroelementus nogādā augos molekulārajā līmenī!

regLV2.png

KAD IZMANTOT RE:GREENER

RE:GREENER  obligāti izmanto pie augu pārstādīšanas , sēklu un spraudeņu apstrādei, kā arī augu lapotnes apsmidzināšanai veģetācijas periodā un/vai augu laistīšanai kapilārajā sistēmā.

IZMANTOŠANAS VEIDI

RE:GREENER šķīdina ūdenī. Izmantojot pesticīdus, fungicīdus, herbicīdus, vai arī  mēslošanas līdzekļus, to devu iesakām samazināt uz pusi, jo jebkuru elementu RE:GREENER palīdz efektīvāk absorbēt un tāpēc  nav nepieciešams lietot  lielākas devas, jo augs to nespēs pienācīgi izmantot.

question
bottom of page