Jaunākās paaudzes fulvītu un humīnu augšanas līdzeklis
Powered by Nature        

RE:GREENER sakārto augu vielmaiņu:

  • lai tie kļūtu skaisti 
  • spēcīgi
  • dotu lielisku ražu, ja tas ir nepieciešams!

RE:GREENER ir dabīgs humīnvielu komplekss, kura pamatā ir Fulvītskābes un Humīnskābes. 

RE:GREENER:

  • PAĀTRINA augu attīstību un augšanas ātrumu;
  • UZLABO ražas kvalitāti; 
  • PALIELINA sēklu dīgtspēju; 
  • PALĪDZ tikt galā ar stresu, ko augiem rada pesticīdi, kaitēkļi, sals vai sausums.
  • STIMULĒ augsnes humusa atjaunošanos/veidošanos
  • PAAUGSTINA imunitāti pret slimībām un kaitēkļiem

100 % šķīstoša viela! Ērta pielietošana mazās devās. To var lietot gan ar laistīšanas, gan izsmidzināšanas metodi.

RE:GREENER sastāvā ietilpst mikroelementi kaletu formā. 

Pamatā sastāvu veido Fulvītskābe, kas ir viena no pasaules dzīvības veidošanas pamatiem! 

Diemžēl pateicoties intensīvajai lauksaimniecībai, kas jau pamatos ir pārkāpusi dabas atveseļošanās un atražošanās principus, pielietojot ķīmiskos minerālmēslus un nedodot zemei reģenerēties, humīnvielas tai skaitā arī fulvītskābes ir iznīcinātas.

Varis Kazaks stādaudzētava "Baltezers": "Kā profesionālis iesaku "Re:Greener" visiem saviem klientiem, šo līdzekli lietojam ikdienā mūsu stādaudzētavā. Mūsu tirgotie stādi, salīdzinot ar citās stādaudzētavās nopērkamajiem,  izskatās labāki un ir veselīgāki pateicoties Re:Greener lietošanai!"


Augsne nepilda visas tai paredzētās funkcijas! 
Tā nespēj nodrošināt veselīgu vidi baktērijām, kuru trūkumu mēs redzam skatoties uz bieži slimojošajiem augiem, kas nesaņemot pilnvērtīgu uzturu, tiek novājināts. Nav nozīmes, vai tā ir veikalā pirktā augiem pirktā augsne, vai Jūsu pašu piemājas zeme, regulāri lietojot RE:GREENER, Jūs ievērosiet, kā Jūsu augi kļūst ievērojami veselīgāki, skaistāki un spēj atjaunoties pat bezcerīgos gadījumos. 


Mākslīgie minerālmēsli mūsu zemei ir tas pats, kas ķīmiskie preparāti mums pašiem! 
Ne viens ne otrs neatrisina ilgtermiņā problēmu, bet gan nodara tiešu ļaunumu kā mūsu organismam, tā arī augsnei. 


Ar minerālmēsliem un dažādiem augu aizsardzības līdzekļiem mēs cenšamies novērst radušās sekas, bet aizmirstam cīnieties ar cēloņiem!


Re:Greener sastāvā esošās fulvītskābes tās mazo molekulāro izmēru dēļ spēj viegli izšķīdināt un piesaistīt minerālvielas un citus uzturvielu elementus. Šīs barības vielas, ko Fulvītskābe ir saistījusi, ir ideālā dabiskā formā, kas mijiedarbojas ar augu šūnām un tās vieglāk absorbē. Tas ir tik spēcīgs, ka viena skābes molekula spēj piesaistīt vairāk kā 70 minerālvielu un mikroelementu. 

Svarīgi saprast!

Minerālvielas ir vajadzīgas, jo tā ir augu barība, bet mēslosim mūsu augus saprātīgi, jo arī viņi ir pelnījuši sabalansētu uzturu, turklāt minerālvielu daudzumu, lietojot RE:GREENER, var samazināt 3-4 reizes!


Kā tas iedarbojas:

RE:GREENER veido saites ar augsnē sastopamajiem elementiem kā kalcijs, magnijs, alumīnijs un dzelzs, utt. un palīdzot augiem tos uzņemt vieglāk uzņemt. Produkts uzlabo augsnes fizikālās īpašības, palīdzot pretoties augsnes erozijai, saglabājot tajā vairāk skābekļa un mitrumu, kā arī radot labvēlīgu vidi mikrofloras attīstībai.

Svarīgi saprast: RE:GREENER  darbojas kā dabīga transportviela, kas nodrošina augu un augsnes vielmaiņas procesus un augsnē atrodamos mikroelementus nogādā augos molekulārajā līmenī

Mēslojumu lietošana pati par sevi negarantē, ka augs to uzņems vienmērīgi un vajadzīgajā daudzumā. Lietojot RE:GREENER, jūs palīdzēsiet augiem dabiskā veidā uzņemt tam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus.


NB Nepārsniegt ieteicamās devas, jo 10 kārtīga koncentrācija darbojas kā inkubējošs līdzeklis, kas iemidzina. RE:GREENER ieteicams lietot ar šķīdumu, kura pH līmenis nav zemāks par 4,5. 

Naudas atgriezšanas garantija:

 ja paliksiet neapmierināti ar RE:GREENER uzrādītajiem rezultātiem, mēs atgriezīsim Jums naudu neuzdodot nevienu jautājumu!

 Neskaitāmas pozitīvas atsauksmes un pozitīva mūsu klientu pieredze ir vienmēr pieejama arī mūsu Facebook lapā: https://www.facebook.com/regreenercom/

Palika jautājumi, nezini vai RE:GREENER būs piemērots tavām vajadzībām? Zvani mums, un saņem bezmaksas konsultāciju!

TEL:+371 26007788

Privātuma politika un lietošanas tiesības

0
 .