SVARĪGI ZINĀT:

1. RE:GREENER ieteicams lietotot kopā ar augu aizsardzības vai mēslošanas līdzekļiem, lai palielinātu PPP efektivitāti un dotu iespēju augiem efektīgāk uzņemt makro un mikroelementu barības vielas.
2. Pagatavoto maisījumu ir ieteicams izmantot vienā reizē, lai tas nebūtu jāuzglabā ilgāku laiku neizmantots.
3. RE:GREENER iesakam lietot pēc dabas izraisītām parādībām, kas rada nelabvēlīgu fonu augiem, piemēram, salnām, krusas, sausuma periodiem (devas: 30-150 g / ha 200-300 litru ūdens).
4. Nav ieteicams sajaukt RE:GREENER ar šķīdumiem, kuros ir liels kalcija sastāvs, kā arī šķīdumiem , kuru pH ir mazāks par 4,5.

Ziemaju_graudaugi.pdf

GRAUDAUGI
RE:GREENER ir efektīvs no veģetācijas pirmās puses līdz ziedēšanas laikam, it īpaši cerošanas un stublāju veidošanās fāzē. Ir lietderīgi pievienot 0,06 kg / ha RE:GREENER katrā apstrādes reizē kopā ar PPP ( augu aizsardzības līdzekļiem), lai samazinātu augu pesticīdu slodzi. Ieteicams ir apstrādāt sēklu materiālu pie graudu kodināšanas, kur ieteicamā deva 0,06 kg uz 1 tonnu graudu.

RAPSIS
RE:GREENER ir efektīvs no veģetācijas pirmās puses līdz ziedēšanai,  it īpaši cerošanas un stublāju veidošanās fāzē. Ir lietderīgi 0,06 kg / ha RE:GREENER pievienot katrai apstrādei un PPP, lai samazinātu augu pesticīdu slodzi.

KUKURŪZA
Vissvarīgākais ir sēklu apstrāde un apstrāde 3-7 lapu stadijā kopā ar herbicīdiem un mēslošanas līdzekļiem. RE:GREENER ir obligāti jāpievieno 0,05 kg / ha katrai izsmidzināšanai ar PPP, lai samazinātu augu ķīmisko slodzi. 

SAULESPUĶES
Sēklu apstrāde un apstrāde ar RE:GREENER 2-3 un 5-7 lappušu pāri ar kopā ar herbicīdiem.
RE:GREENER ir lietderīgi pievienot 0,05 kg / ha katrai apsmidzināšanai ar PPP, lai samazinātu augu ķīmisko slodzi.

PĀKŠAUGI
RE:GREENER ir efektīvs visā veģetācijas periodā, lapotņu apstrādei kopā ar Aquarine un Magnesium Sulfate. Ideāli piemērota sēklu apstrādei ar bioloģiskām zālēm (Risotorpīns uc), kas palielina slāpekļa fiksācijas efektivitāti. Ir lietderīgi 0,05 kg / ha RE:GREENER pievienot 2-3 reizes uz veģetāciju, ieskaitot tvertnes maisījumus ar PPP, lai samazinātu augu ķīmisko slodzi. 

Burkani-1.pdf

SAKŅAUGI

RE:GREENER ir ieteicams lietot gan s;eklu apstrādei, gan arī laistīšanai kopā ar mēslojumu un augu aizsardzības līdzekļiem. Sīkāk skatīties failā.


ĶIRBJI, ARBŪZI, MELONES, PATISONI
RE:GREENER ir īpaši efektīvs laistīšanas procesā un pie sēšanas. Kad augi tiek izstādīti uz lauka apūdeņošanai izmanto 0,02% maisījumu. RE:GREENER jāpievieno pilināmā laistīšanai veģetācijas periodā (0,02% maisījums) ik pēc 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā apstrāde ar smidzināšanu vai caur sakņu sistēmu ar augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg /ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem. Var izmantot kopā ar bioloģiskajiem mēslojumiem, lai palielinātu to efektivitāti.

KAULIŅU AUGĻI
Lietot kopā ar augu aizsardzības un mēslošanas līdzekļiem katrā reizē pievienot 0,05 kg / ha RE:GREENER, lai samazinātu pesticīdu slodzi uz posmu kā arī pastiprinātu augu spēju labāk uzņemt barības vielas no mēslošanas līdzekļiem.
ZEMENES 
Ieteicams lietot pie stādu izstādīšanas atklātā laukā un turpināt apstrādi ar RE:GREENER līdz pat ziedēšanas fāzei ik pa 7-10 dienām. Salnu gadījumā ieteicams palielināt RE:GREENER (0,1 kg / ha) devu apsmidzinot vai aplaistot stādījumus. Ieteicams lietot kopā ar augu aizsardzības līdzekļiem, lai samazinātu augiem radīto stresu. RE:GREENER pievieno pilienu laistīšanai veģetācijas stadijā (0,02% maisījums) ik pēc 7-15 dienām.

ĀBOLI, BUMBIERI
RE:GREENER efektīvi risina augļkoku spēju uzņemt barības vielas un vieglāk pārnest augu aizsardzības līdzekļu radītos stresus. Ieteicama gan lapu apstrāde, gan arī laistīšanas metode. Sīkāk skatīt aprakstam pievienotajā failā. 

OGULĀJI

Ogu_krumi.pdf

RE:GREENER efektīvi risina augļkoku spēju uzņemt barības vielas un vieglāk pārnest augu aizsardzības līdzekļu radītos stresus. Ieteicama gan lapu apstrāde, gan arī laistīšanas metode. Sīkāk skatīt aprakstam pievienotajā failā. VĪNOGAS
Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā apstrāde ar augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg / ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem. Vīnogulāju spraudeņus ir efektīvi izmērcēt pirms stādīšanas. RE:GREENER pievieno pilienu laistīšanai veģetācijas stadijā (0,02% maisījums) ik pēc 7-15 dienām.

PAPRIKA, PIPARI, BAKLAŽĀNI
RE:GREENER ir īpaši efektīva laistīšanas procesā un pie agrīnās stadijas augam ieaugoties. Ieteicamā deva ir 0,02% šķīdums. RE:GREENER jāpievieno pilināmā laistīšanai veģetācijas periodā (0,02% maisījums) ik pa 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā sakņu apstrāde ar  augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg/ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem.

SĪPOLI, ĶIPLOKI
RE:GREENER pievieno pilienu laistīšanā veģetācijas stadijā (0,02% maisījums) ik pa 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā sakņu apstrāde ar  augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg/ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem.

Tomati.pdf
TOMĀTI

RE:GREENER ir īpaši efektīva akvakultūras laistīšanas procesā. Iesakam apstrādāt sēklu, lai nodrošinātu ātru dzinumu veidoanos un labu sakņu sistēmu attīstību, kas tomātiem ir tik svarīga. Laistīšanai izmantot 0,02% maisījumu. RE:GREENER pievieno pilienu laistīšanai veģetācijas stadijā (0,02% maisījums) ik pēc 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā sakņu apstrāde ar  augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg/ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem.
GURĶI, CUKĪNI
RE:GREENER ir īpaši efektīva akvakultūras laistīšanas procesā. Iesakam apstrādāt sēklu, lai nodrošinātu ātru dzinumu veidoanos un labu sakņu sistēmu attīstību, kas tomātiem ir tik svarīga. Laistīšanai izmantot 0,02% maisījumu. RE:GREENER pievieno pilienu laistīšanai veģetācijas stadijā (0,02% maisījums) ik pēc 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā sakņu apstrāde ar  augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg/ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem.
KARTUPEĻI
RE:GREENER pievieno laistīšanai 0,02% maisījumu ik pa 7-12 dienām. Ja tiek veikta daudzkārtēja ārējā sakņu apstrāde ar  augu aizsardzības līdzekļiem, tad ieteicams katru reizi pievienot 0,05 kg/ha RE:GREENER, lai samazinātu ķīmisko slodzi uz augiem.

ZĀLĀJI
Lietojot RE:GREENER kopā ar minerālbarību, palielinās zālaugu blīvums un tā izturība pret traumēšanu.


PUĶES
Ir ļoti efektīvi izmantot RE:GREENER pie sēšanas gan arī pārstādīšanas, lai atvieglotu augu iejušanos jaunajā vietā, ļaujot momentāni uzņemt barības vielas. Palielinās lapu un krāsu intensitāte .


DEKORATĪVIE KOŠUMKRŪMI
Ir ļoti efektīvi izmantot RE:GREENER augu pārstādīšanā un stresa noņemšanai, kad tiek izmantoti augu aizsardzības līdzekļi.0
 .